Aktualno: Zahtjev za izdavanje rješenja o smanjenju mirovine

Novosti: POZIV NA FOTOIZAZOV U VOJARNI ”ZEMUNIK”

Birat će se najfotografije u tri kategorije:
• Moć tehnike
• Čovjek i zrakoplov
• Slobodni motiv
Najfotografije bira stručni tim Hrvatskih vojnih glasila, a najbolji radovi bit će nagrađeni.
Radove s ”Fotoizazova“ iz vojarne ”Zemunik” dostaviti do 25. ožujka 2014. do 12,00 sati na adresu: hrvojnik@morh.hr (naslov: Fotoizazov. Za svaku kategoriju moguće je poslati do tri fotografije).
Fotografije slati u rezoluciji 300 dpi te navesti ime i prezime autora, adresu i broj telefona/mobitela.
Fotogalerija prispjelih radova i najfotografije bit će objavljene na stranicama: www.morh.hr/fotoizazovuvojarnizemunik

Program Dana otvorenih vrata u vojarni ”Zemunik”:

09,00-14,00 sati
• razgledavanje Muzeja vojne zrakoplovne tehnike
• razgledavanje tehnike na kojoj lete hrvatski vojni piloti (prvi put nakon remonta helikopter Mi-8 MTV…)

Od 11,00 sati
• letački dan hrvatskih vojnih pilota
trenažni letovi: Zlin-242 L, Pilatus PC-9M, Bell-206 B, Canadair CL-415, Aitractor AT-802 A/F, akrobatska grupa ”Krila Oluje“.

19.03.2014.

Novosti: REZULTATI SA IPC SHOOTING WORLD CUP Stoke Mandeville 2014

U R1 kategoriji nastup u finalu ostvario je Mladen Jurada sa 588,7 krugova , te osvojio odlično 5. mjesto. Vitomir Garvanović ostvario je rezultat 573,9, a Saša Grdović 534,2, a. Ekipno su zauzeli 3. mjesto ( brončana medalja ) .
U R3 kategoriji , naš Zadranin Saša Grdović je upucao C-normu rezultatom 618,2. Mladen Jurada je ostvario rezultat 616,5, a Vitomir Garvanović 611,2 . Ekipno su zauzeli 6. mjesto.